Hubněte s jídly, které vám chutnají.

Tato e-kniha má za cíl zrušit všechny mýty o tom, že k tomu, abyste si udrželi svou hmotnost, musíte držet různé diety a že se musíte omezovat v tom, co vám chutná.

Současně vám bude ukázáno, jak při tom celém jíst zdravě. Fakta, která budou řečena vychází jednak z lékařských výzkumů, ze zdravého selského rozumu a ze zkušeností mnoha lidí, kteří tato fakta znají a dokázali je úspěšně využít ve svém životě.

Na začátku je nutné říci, že informací, které dnes lidé dostávají, je tolik, že se v nich lidé přestávají orientovat. Jedni říkají, že diety jsou zdravé, jiní, že nejsou. Jedni říkají, jezte tyto potraviny a jiní zase, že máme jíst jiné potraviny. Co je vlastně správně? Jak jíst, abychom byli zdraví, chutnalo nám a přitom jsme si udrželi hmotnost, která je našemu tělu přirozená?

Pokusíme se vám v této knize dát takové informace, abyste měli svobodu ve vlastním rozhodování. Abyste si díky těmto informacím zvolili tu správnou VLASTNÍ CESTU a přitom dosáhli kýženého efektu. Tzn., byli jste zdraví, jedli chutná jídla a měli hmotnost odpovídající vaší tělesné konstituci. Zajímavé na tom celém je to, že si zdravý jídelníček vytvoříte vy sami.

Cena e-knihy je 190 Kč i s DPH.

Po zaplacení faktury Vám přijde link ke stažení e-knihy.

Sledujte Váš email, zda se neobjeví ve spamu, hromadné poště, promoakcích apod..

Máte dotaz? Napište nám na email podpora@kvantovyzivot.com

Chcete udělat prožitkový seminář ve vašem městě? Pište na email sluzby@kvantovyzivot.com