Tak, jak jsem postupně řešil životní situace v jednotlivých oblastech KOLA ŽIVOTA, vznikl jejich popis formou obrázku. U každé oblasti jsou uvedena hlavní témata, čím jsem se v té oblasti zabýval.

Zde vám dávám odkaz na skvělého JOE DISPENZA. Krásně vysvětluje to, co budeme lidi na seminářích učit prakticky. A ještě více...Pokud tu přednášku shlédnete, učení na semináři a následně pak se sebou vám půjde mnohem rychleji.

Téma uvolnění a vnitřní klid. Dostal jsem zajímavou otázku. K čemu mi je, když budu uvolněná, na co mi to v životě je...? Odpověď najdete ve videu, kterou jsme se ženou natočili při procházce. Žena mi navrhla, proč se o odpověď nepodělit s ostatními. Třeba to někomu dá informaci, která může vést k pochopení.

Různé způsoby tréninku mysli.

Ptají se mne lidé, co to bylo za vidličku. Jsou různé druhy. Že se dá ohnout kde jaká vidlička. Bez síly mysli. Ano. A proto nejlepší na trénink jsou ty, které vám v určitém úhlu ohybu prasknou. Pak máte jistotu, že vám to funguje. Když cvičíte, poznáte, že po určité době opravdu ten kov jakoby změkne, cítítte, že můžete použít daleko menší fyzickou sílu a nakonec vidlička při úplném zkroucení opravdu nepraskne...

A proč Ti ukazuji tyto věci? Abys si uvědomil/a, že každá naše myšlenka má obrovskou sílu. Když to ucítíš, pochopíš, že už nikdy nedovolíš svým myšlenkám, aby si s Tebou dělaly, co chtějí. Ubližovaly Ti a následně třeba i ostatním. A pak už je jenom na nás, jak s tou silou budeme zacházet. Jak ji využijeme pro své dobro a třeba i pro dobro ostatních.

Zažij a uvědom si svůj potenciál.

Máte dotaz? Napište nám na email podpora@kvantovyzivot.com

Chcete udělat prožitkový seminář ve vašem městě? Pište na email sluzby@kvantovyzivot.com