Nabídka pro vás.. Online kurz:

Chci žít bez stresu aneb jak si tvořit lepší život - praxe

Co vám přinese takový živý webinář či minikurz zdarma  a následně celý kurz?

Co absolvováním takového kurzu získate?

  • Během tohoto kurzu se dozvíte 7 kroků, jak postupovat krok za krokem k odstranění stresu ze svého života. Tento postup je unikátní v tom, že vás komplexně přeladí tak, že budete schopni koučovat sami sebe k čemukoli, co chcete a stres nebude mít ve vašem životě místo.
  • Budete se řídit svou vlastní VIZÍ, čímž budete v jedné z nejlepších energií, kde stres nemá co dělat. Tvořivá energie. Jak na VIZI? To se dovíte v kurzu. Vše se tam naučíte.
  • Tím postupně dosáhnete toho, co si přejete.
  • Poznatky jsou založeny na znalostech psychologie, biologie, neurochemie a kvantové fyziky.

Získáte prožitkem vše to, o čem jsme mluvili na webináři zdarma. Krásně se vám všechno spojí uvnitř samotných. Dostanete prožitek a také podklady tzv. domů, abyste si to mohli doma trénovat.

Budeme prakticky trénovat kroky 2 až 6 - prožitkem:

•Krok č. 1 – Přijmout situaci, jaká je, bez hodnocení a soudů, brát ji jako výzvu. Přijetím situace jsme vyhráli více jak na 70%. A můžeme se pustit do akce na ZMĚNU. V kurzu si ukážeme, jak přijímat.

•Krok č.2 – Rozhodnout se pro vyřešení situace a říci si svoje PROČ, abych se motivoval/a vždy, když to potřebuji. Mít silné PROČ a tudíž svoje pevné rozhodnutí je počátkem TVORBY ve Vás. Automaticky aktivujete mozek do módu kreativity a tím se pouštíte do akcí za svým Záměrem a svou VIZÍ.

•Krok č.3 – Uvolnit se pouhou myšlenkou, protože vím, že v uvolněném stavu řešení přicházejí daleko snadněji.

•Krok č.4 – Navodit stav vnitřního klidu, abych se mohl správně rozhodovat. Z vnitřního klidu vše vychází a rozhodnutí dělaná v něm, jsou vždy správná.

•Krok č.5 – Vždy si udržuji dobrou náladu – např. metodou oceňování nebo činnostmi, které mi dělají radost. Umět se v tomto stavu udržet. Ve videích pochopíte, jak fungujeme z pohledu biologie, neurovědy a co s námi takový psychický stav dělá. Zejména pak s naším tělem. Ale vše začíná u myšlenky, přenese se do emoce a pak ovlivňuje tělo. Krásnými, jednoduchými mentálními cvičeními se to rychle naučíte.

•Krok č.6 – Používám sebekoučink, který bez předchozích bodů jde jen velmi obtížně a dělám jej právě v uvolněném stavu. Sebekoučink trošku jinak, než se vyučuje se zahrnutím všech principů výše.

•Krok č.7 -  Zapisuji si výsledky úspěchů, abych se více motivoval. Jak banální zdá se. Ale uvidíte, co taková "maličkost" dokáže.

Je dobré si určitě projít videa z minikurzu zdarma, popřípadně webinář a spojit všechny tyto informace s informacemi v placeném kurzu. A pak je to o praxi všeho, co se naučíte. Praktikujte, praktikujte, praktikujte...

Dostaňte se z role Oběti do role Tvůrce.

Online kurz organizuje tým Kvantový život

Petr a Pavla

Baví nás jednoduchým způsobem rozvíjet lidi na základě principů, které v životě fungují. Z těch základních jsou to právě umět být uvolněný, ve stavu vnitřního klidu, umět používat mysl jako dobrého sluhu, umět využít její sílu, emoce jako krásné vodítko životem. Umět být v roli Tvůrce svého života a ne se jím nechat vláčet a být v roli Oběti. Umět se Radovat ze všeho, co život přináší.

Máte dotaz? Napište nám na email podpora@kvantovyzivot.com

Chcete udělat prožitkový seminář ve vašem městě? Pište na email sluzby@kvantovyzivot.com